Ansatte i Felleskjøpet Fôrutvikling

Knut Kvitvang Røflo

Knut Kvitvang Røflo

Markedsorientert produktutvikling – kompetanse brukt til FK-bondens beste

Knut Kvitvang Røflo Adm. direktør
Tlf: +47 951 23 635
knut.roflo@fkf.no

Kari Ljøkjel
Utviklingssjef svinefôrTlf: +47 976 44 741
kari.ljokjel@fkf.no  

Leidulf Nordang
Utviklingssjef drøvtyggerfôr

Tlf: +47 915 43 502
leidulf.nordang@fkf.no  

Linda Karlsson 
Produktutvikler drøvtyggerfôr 
Tlf: +47 916 49 895
linda.karlsson@fkf.no  

Gorm Sanson 
Utviklingssjef fjørfefôr
Tlf: +47 913 48 100
gorm.sanson@fkf.no 

Hallgeir Sterten 
Utviklingssjef kjæledyrfôr
Tlf: +47 906 49 825
hallgeir.sterten@fkf.no

Anne Stine Ekker 
Produktutvikler svinefôr
Tlf: +47 974 77 287
anne.ekker@fkf.no

Martha Engesland
Produktutvikler drøvtyggerfôr

Tlf: +47 924 12 806
martha.engesland@fkf.no 

 
Jon Anders Næsset

Utviklingssjef hest og fôrtabell
Tlf:  +47 952 17 098
Jon.nesset@fkf.no
Kontorsted på Ås (UMB)

 

Line Sørensen Produktutvikler fjørfefôr
Tlf: +47 452 80 319
line.sorensen@fkf.no

 

Margareth Opheim
Nærings Ph.D
Tlf: +47 958 71 070
margareth.opheim@fkf.no

 

Felleskjøpet Fôrutvikling AS
ORG NR: 998 232 058
Post- og besøksadresse: Nedre Ila 20, 7018 Trondheim
Telefon sentralbord: +47 73 82 68 20
Telefaks: +47 73 91 41 34

Kalender

9.00-12.00 20. april 2017

Oslo

12.00-17.00 20. april 2017

Oslo

Siste nytt

Norske Felleskjøp har justert basisprisane for matkveite og oljefrø med sikte på å ta ut målpris.

Felleskjøpet og hele kornbransjen ber Stortinget om å videreføre dagens samvirkebaserte markedsregulering for korn.

Mykotoksinanalyser per medio januar 2017 viser noe høyere DON-verdier enn de siste tre årene, men vesentlig mindre enn perioden 2010 - 2012.

Developed by Aplia - Powered by eZ PublishPersonvern

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her. Ikke vis denne meldingen igjen.